Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız geçmişten gelen deneyim ve tecrübesi ile sera yapımı konusunda sektöre katkı sağlıyor. Bu hizmet içeriği alanında uzman kadrosu ile sunan firmamız yapım ve onarım işleminde kaliteli malzeme kullanımı ile ön plana çıkıyor. Tüm hizmet içeriğini kurumsal olarak sunulmakta ve en kısa sürede işlemlerinizin sonuçlanması sağlanmaktadır. Yapılan her detay titiz bir çalışma sonucu size sunulur. Sera yapımı konusunda tüm personel gerekli eğitim bilgisine sahiptir. Bundan dolayı en kısa sürede işlemleriniz sonuçlandırılır. Üretiminizin daha pozitif olması ve en iyi verimi elde edebilmeniz için gerekli olan alt yapı en iyi malzemelerle sunulmaktadır.

İletişim

Profesyonel Sera Yapımı Hizmeti

Sera yapımı konusunda başarılı sonuçlar alan firmamız var olan seraların onarımı konusunda da destek veriyor. Sera onarımı konusunda da kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak hizmet alabilirsiniz. Seralarınızda herhangi bir tamirat gerektiğinde hızlı çözüm üretilmektedir. Uzman personel bu konuda titiz bir çalışma yapmakta ve kurumsal bir anlayış ile destek vermektedir. Ayrıca firmamız fidan satımı konusunda da sektöre katkı sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz fidan ürünleri konusunda da profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Firma bünyemizde kullandığımız tüm malzemeler iklim şartlarına karşı dayanıklı olarak size sunulur. Buda uzun süreli bir verim almanıza yardımcı olacaktır. İstenilen büyüklük ve özellikte sera kurulumu kısa sürede yapılmaktadır. Bundan dolayı sizde güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Sera Onarım Hizmeti

Kullanmış olduğunuz seralarda iklime bağlı veya başka nedenlerden dolayı tamirat işlemi oluşabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel bir destek alarak hızlı çözüm oluşmasına katkı sağlıyoruz. Onarım hizmeti uzman personel eşliğinde kurumsal bir şekilde gerçekleşir. Sizde bu hizmet içeriklerinden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun,