Muz Sera

Tropik iklim meyvelerinden biri olan muz, ülkemiz şartlarında verimli şekilde yetiştirilmesi için sera içerisinde gerekli şartların sağlanması gerekmektedir. Özellikle belli yüksekliklere sahip projelendirilen muz seraları, muz ağaçlarının yapısı ve yetişme koşullarına göre oluşturulmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen kaliteli muz seralarımız başlıca şu donanımlara sahiptir:

  • Muz seralarımız, dış etkenlere oldukça dayanıklı şekilde üretilmektedir. Özellikle kar ve rüzgâr gibi önemli etkenlere karşı yüksek direnç gösteren seralarımız, bitkilerin zarar görmesini engelleyecek niteliklerdedir. 
  • Muz seralarımız sağlıklı koşullar için oldukça elverişlidir. Seraları üretim için gerekli olan 26-27 derece sıcaklığa uyumludur. Havalandırma pencerelerine sahip ısı ve nem kontrolü sağlanabilen seralarımız, üreticilerin beklentilerini karşılamaktadır.
  • Muz seralarımız, statik olarak farklı teknik özelliklerde oluşturulabilmekte, yükseklikleri muz bitkisi için ideal şekilde tasarlanabilmektedir.
  • Muz seralarımız, özellikle çatı yapısı olarak oldukça dayanıklı ve su tahliyesi için oluklarla donatılmış şekilde oluşturulmaktadır.

Adana Seracılık olarak yürüttüğü muz sera hizmeti, müşterilerimize en iyi çözüm sunabilen niteliklere sahiptir. Teknoloji ve deneyimin birleştiği projelerimiz, müşterilerimizin isteklerine göre şekillenmektedir. Sizde muz serası hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun,