Naylon Çekme

Seralar, belirli bir taşıyıcı sistem üzerine şeffaf bir örtünün birleştirilmesiyle oluşan yapılardır. Genellikle seralar naylon ve çeşitli bileşenlerden oluşan sistemlerle kapatılmaktadır. Bu noktada firmamız sunduğu naylon çekme işlemlerini kaliteli ve güvenilir şekilde sunmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitli naylonlar bulunmaktadır. Sunduğumuz sera naylonu özellikleri şunlardır:

  • Naylonlarımız, çeşitlerine göre güneşe karşı dayanıklıdır. 3 ay ve 5 yıla kadar değişiklik gösteren çeşitler mevcuttur.
  • Kullandığımız naylonlar, serada ısı yalıtımı sağlayan, ısı kaybını minimuma indiren niteliklerdedir.
  • Anti bakteriyel katkıyla üretilen naylonlar, böcek, beyaz sinek gibi durumların önüne geçilmesi sağlamaktadır. Aynı zamanda bakteri ve mantar oluşmasını engellemektedir.
  • Farklı yetiştiricilikler için çeşitli kalınlık ve özeliklerde naylon seçenekleri bulunmakta, geniş kullanım imkânı sunulmaktadır.

Yapısı ve kalitesi ile yüksek verim sağlayan sera naylonları, firmamız tarafından özenle hazırlanmakta ve sizlere bu hizmet makul fiyatlar eşliğinde sunulmaktadır. Adana Seracılık kapsamında siz de naylon çekme hizmetinden faydalanmayı isterseniz, bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

 

İletişim

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun,